Team

Personeel aan school verbonden:
Directeur Ingeborg van Horne
di, wo, do
i.vanhorne@spovenray.nl
Locatieleider Geurt Clevers
ma, di, do, vr
g.clevers@spovenray.nl
IB-er Bertie Sprokkereef
ma t/m do
b.sprokkereef@spovenray.nl
Ondersteuning  groep 1 tm 4:
onderwijsassistent Marloes Philipsen
ma, di, do
m.philipsen@spovenray.nl
Groep 1-2 A:    
ma, di, wo: Nicole Steeghs
woensdag t/m vrijdagochtend:  Jose Vorstenbos         
 
n.steeghs@spovenray.nl
j.vorstenbos@spovenray.nl
Groep 1-2 B:     
ma, di: Judith Gijsberts
wo, do en  vrij ochtend: Inge Hermkens       
 
j.gijsberts@spovenray.nl
i.hermkens@spovenray.nl
Groep 2-3:             
ma, di, wo: Ellen van Ochten          
do, vrij: Irma Hovens      
 
e.vanochten@spovenray.nl
i.hovens@spovenray.nl
Groep 4:             
ma t/m wo: Charlotte Arts
do, vrij: Jose Houwen
 
c.arts@spovenray.nl
j.houwen@spovenray.nl
Groep 5:          
ma, di: Marleen Garenfeld           
wo, do, vrij: Marjon Swinkels             
 
m.garenfeld@spovenray.nl
marjon.swinkels@spovenray.nl
Groep 6:             
ma, di: Margje Alaerds-Swinkels           
wo, do, vrij: Joost Peeters
 
m.alaerds@spovenray.nl
j,peeters@spovenray.nl
Groep 7:             
ma, di, wo, vrij: Sandy van Vegchel      
do: Geurt Clevers
 
s.vanvegchel@spovenray.nl
g.clevers@spovenray.nl
Groep 8:             
ma t/m do:  Angelique van den Hoogenhof         
vrij:  Geurt Clevers           
 
a.vandenhoogenhof@spovenray.nl
g.clevers@spovenray.nl  
   
Groep 9: (Samen met de Kruudwis)          
Plusgroep wo Petra van Meijel
 
p.vanmeijel@spovenray.nl    
Administratie   
Inge Boeringa ma en do tot 14.45 uur
 
i.boeringa@spovenray.nl
Conciërge          
John Duijf
Geert Vullings                  
 
j.duijf@spovenray.nl
g.vullings@spovenray.nl
Vrijwilligers       
Tiny Janssen 
 
Overige taken
Irma Hovens:    bouwcoördinator 1 t/m 3
Geurt Clevers: bouwcoördinator 4 t/m 8
 
 
 
Powered by BasisOnline